Banyo Aksesuarları İhtiyaçlarınız İçin Seçebileceğiniz Ürünler

Banyo aksesuarları; banyolarınızın daha işlevsel ve şık tasarımlara kavuşması için oldukça önemli aksesuarlardır. Görünümden, kokuya kadar hoş ve ferah bir ortamı banyolarınızda oluşturmak için banyolarınızı gerekli aksesuarlarla donatabilirsiniz. Böylelikle çok daha kullanışlı ve işlevsel banyoya sahip olabilirsiniz.

Banyolarınızda hoş bir görünüm oluşturacak ve sizlere de üst düzey konfor sunacak bazı aksesuarları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aydınlatmadan, temizlik ürünlerine kadar farklı aksesuarların yer aldığı bu yazımızda gördüğünüz bu ürünleri dilerseniz mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Marcus Banyo Seti

Banyonuzda en çok ihtiyaç duyacağınız ürünleri set halinde satın alabilirsiniz. Marcus Banyo Seti bu setlerden biri olup içerisinde tuvalet fırçası, katı sabunluk ve diş fırçalığı bulunan bir settir. Bu setin 4lü ve 5li modelleri bulunmaktadır. Ürün materyali olarak polyester kullanılmış olum banyonuza zenginlik katacak bu ürünün rengi ise altın rengini andırmaktadır.

Lilamor Aile Bornoz Seti

Lilamor 6 parça aile bornoz seti pamuk ipliğinden üretilmiş aile bornoz setini çeyizlik olarak da alabilirsiniz. Paket içerisinde 2 adet bornoz 2 adet banyo havlusu ve 2 adet yüz havlusu bulunmaktadır. Bornoz seti özel kutusuyla birlikte müşterilerimize sunulmaktadır.

Havlular

Banyolarınızda mutlaka bulunması gereken ürün ve araçlardan biri de havlulardır. Farklı renk ve desenler havluları mağazamızdan en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Matmazel fourway havlusu krem, pembe, gri, mavi gibi farklı renklerde hamam ve banyo havlusu olarak sunulmaktadır.