Porselen Yemek Takımı Modelleri Sofranıza Renk Katacak!

 

Porselen yemek takımı bugün mutfakların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Birbirinden lezzetli yemeklerin sunumuna eşlik eden yemek takımları yemeklerin ısısını koruma, görüntüsünü güzelleştirme gibi birçok açıdan avantaj sağlıyor. Her geçen gün önemi artan ve artık ev kuranlar için ilk alınacak ürünler arasında yer alan porselen yemek takımlarının seçiminde de elbette dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunuyor.

Yemek takımlarını 6lı ve 12li setler şeklinde sunulmaktadır. Seçeceğiniz setin parça sayısı da ihtiyaçlarınız ve taleplerinizle birlikte farklılık gösterebilir. Eğer geniş bir aile yapısına sahipseniz ya da bolca misafiriniz olacağını düşünüyorsanız 12li yemek takımı size daha uygun olabilir. Eğer yeni evlenen bir çiftseniz ve çekirdek aile rolünde bir aile yapısına adım atacaksanız 6 kişilik yemek takımı sizin için daha uygun olabilir.

Yemek Takımı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Porselen yemek takımı hemen hemen her yerde karşınıza çıkıyor olabilir. Porseleni bugün tercih edilebilir kılan ısıyı korumadaki rolü ve her alanda şık görünümüdür. Porselenin işlenerek renkli ve desenli tasarımlarla sunulması da görsel güzelliğiyle birlikte tercih edilebilirlik için önemli bir faktördür.

Yeni evlenen çiftler ya da evlerinde yemek takımlarını yenilemek isteyenler öncelikle yemek takımı seçerken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Çok kalabalık bir aile için 6 kişilik yemek takımı ihtiyaçları karşılama noktasında yetersiz kalabilir. Oysa 12 kişilik yemek takımları bu noktada çok daha avantaj sunacaktır.

Yemek takımları kişi sayısına göre değiştiği gibi parça sayısına göre de değişkenlik gösterebilmektedir. 24 parça, 54 parça gibi farklı  içerik paketleri mevcuttur. 24 parça kategorisinde yer alan setler asgari ihtiyaçları karşılamakla birlikte 54 parçaya kadar tercih edebileceğiniz yemek takımlarında yemek masasında bulmak istediğiniz her araç-gereci bulabilirsiniz.

Elbette mutfaklarımız ve sofralarımız için yemek takımı seçerken odaklandığımız bir diğer noktada bu ürünlerin fiyatı olacaktır. En uygun fiyatla en iyi kaliteyi yakalayabilmek hemen hemen hepimizin hayalidir.

Zytnhome olarak size önerebileceğimiz iki yemek takımı ürünü var. Fiyatı, kalitesi ve muhteşem görüntüsüyle bu ürünlerin ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğini düşünüyorsanız hemen sipariş vererek en kısa sürede keyifle kullanabilirsiniz.

Yemek Takımı Modelleri

Size özel olarak önereceğimiz yemek takımı modelleri Asford 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı ve Belmonte 24 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı. Her bir modelin de kendi içerisinde çeşitli avantajları bulunuyor. Gelin bu modelleri daha yakından inceleyelim:

Asford 6 Kişilik 24 Parça Yemek Takımı

Asford 6 kişilik 24 parça yemek takımı sofralarınızda fark yaratacak bir tasarımla hazırlanmış olup en lezzetli yemekleri en iyi şekilde sunabileceğiniz bir yemek setidir. Yemek seti içerisinde 6’şar adet olmak üzere; servis tabağı, çukur tabak, kase, tatlı tabağı yer almaktadır. Ürünlerin tamamı porselen yapıda olup yemeklerinizin eşsiz lezzetini en iyi şekilde sunabileceğiniz bir yemek takımıdır.

Belmonte 24 Parça 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı

Belmonte 24 parça 6 kişilik porselen yemek takımı ise sofralarınızda tercih edebileceğiniz bir diğer önerimiz. İçerik olarak Asford 6 kişilik yemek takımıyla benzerlik gösteren bu modelde sade ve şıklığı bir arada görmek isteyenler için bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.